• Rehabilitacja neurologiczna

  indywidualna reedukacja funkcji ruchowych

  więcej
 • Rehabilitacja w sporcie

  Diagnostyka, fizjoterapia, treningi

  więcej
 • Rehabilitacja domowa

  Rehabilitacja w miejscu zgłoszenia

  więcej
 • Mali pacjenci

  Opieka fizjoterapeutyczna dla dzieci i niemowląt

  więcej
 • Rehabilitacja urazowa

  Terapia kontuzji i profilaktyka urazowa

  więcej

Miomed liderem Innowacji na lubelszczyznie w kategorii Najlepszy Start

Autor: Miomed

Nazwa


Nazwa

Nazwa
Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości nagrodziła w sobotę na uroczystej gali firmy w konkursie Innowacyjny Przedsiębiorca Województwa Lubelskiego.

– Pokazujemy przedsiębiorców, którzy z powodzeniem sięgnęli po unijne środki i zrealizowali wartościowe projekty wpisujące się w dokumenty strategiczne dla województwa lubelskiego i programu – wyjaśnia Izabela Byzdra, dyrektor LAWP. – To promocja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007–2013, poprzez pokazanie efektów jego wdrażania. A te efekty to blisko 300 wspartych nowopowstałych mikroprzedsiębiorstw, ponad 1650 dotychczas utworzonych miejsc pracy, kolejnych 1144 etatów powstanie w wyniku aktualnie realizowanych inwestycji.

Do III edycji konkursu zgłosiło się prawie 30 firm. Spośród nich kapituła konkursowa wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach. Tytuł „Innowacyjna firma” otrzymała spółka VERANO Ryszard Miazga, producent grzejników konwektorowych centralnego ogrzewania z Lublina.

W kategorii „Dynamicznie rozwijająca się firma” laureatem została firma F.P.H.U. Krawpak Krawczyk Stanisław, piekarnia z Rogóźna Kolonii k. Tomaszowa Lubelskiego.

„Liderem Funduszu RPO WL” został Orzeł S.A. z Ćmiłowa k. Lublina. W kategorii „Najlepszy start” nagrodzono MIOMED z Janowa Lubelskiego.

Za „Najlepszy produkt turystyczny” uznano Park Sp. z o.o. Artis Hotel & Spa, Sitaniec k. Zamościa. Nagroda specjalna trafiła zaś do przedsiębiorstwa VERANO oraz Orzeł.

zródło: foto: Fot.: Dorota Awiorko-Klimek
 

opublikował: minkiewicz

http://www.strefabiznesu.dziennikwschodni.pl/
A